Oferty pracy Piekary Śląskie

Oferta nieaktualna

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Konstruktor Elektronik, Mechanik, Automatyk

Link do tej oferty pracy:

2013-08-07

Data dodania

Inpol Sp. z o.o.

Pracodawca

Piekary Śląskie

Miejsce pracy

Infopraca

Opis stanowiska

- projektowanie i wykonywanie maszyn, linii produkcyjnych itp.- pisanie oprogramowania, sterowania do maszyn, urządzeń - projektowanie i wykonywanie układów elektronicznych np. sterowania- kontakty z podwykonawcami, dostawcami, klientami itp. (ustalanie warunków współpracy itp)- tworzenie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej, rozruchowej itp.

Wymagamy

- nie wymagamy doświadczenia ale zainteresowań elektronicznych, mechanicznych, majsterkowania itp.- znajomość programu Inventor, AutoCad itp.- wykształcenie wyższe elektroniczne, elektryczne, mechatronika itp.- bardzo dobra obsługa komputera- pełna dyspozycyjność - czasami praca w godzinach nadliczbowych- prawo jazdy BProsimy o kontakt wyłącznie emailowy, telefonicznie i osobiście nie udzielamy żadnych informacji i nie przyjmujemy aplikacji.